Luis Ospina: Perspectives

Režie

In conversation: film critic and editor Ela Bittencourt (Lyssaria) and film programmer Agnès Wildenstein (Sheffield DocFest) about the life and work of the great Colombian maverick filmmaker Luis Ospina.

Wildenstein was the curator of the first European retrospective on Ospina's work at doclisboa, Portugal in 2018. Bittencourt is the author of Blood on Their Hands: Luis Ospina.

Moderated by critic and programmer Roger Koza.


LUIS OSPINA RETROSPECTIVE ON DAFILMS

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít