13 minut: Čas nezastavíš

Režie

29.06.2021, 20:00

Kolik minut se dá ušetřit nepřiměřenou rychlostí? A kolik lze během několika vteřin ztratit? Diskutujte s Vítem Klusákem o jeho novém filmu 13 minut. Debatu moderuje Ondřej Cihlář.

Režisér Vít Klusák (V síti) natočil sondu do duše českých řidičů. Na příběhu pěti viníků nehod poukazuje na fenomén nepřiměřené rychlosti. Dokumentární film 13 minut je součástí kampaně Zpomal, dokud není pozdě, na které spolupracovala Policie ČR, BESIP a Česká asociace pojišťoven.

O natáčení filmu, virálních videí, které předcházely uvedení filmu a o mnohdy děsivých zkušenostech z českých silnic bude diskutovat Ondřej Cihlář.

Se svými dotazy se do diskuze můžete zapojit i vy. Posílat nám je můžete do našeho chatu.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít