Q&A Bílá na bílé

Režie

05.10.2021, 19:00

Člověk versus umělá inteligence. Diskutujte s režisérkou Vierou Čákanyovou o týdnech strávených na Antarktidě, kde zaznamenávala spontánní osobní videodeník Bílá na bílé.

Esejistická zpověď Bílá na bílé, které nechybí humorný nadhled, konfrontuje režisérku s umělou inteligencí "ann" a drsnou antarktickou přírodou.

Diskuzi moderuje Matej Sotník, filmový vědec, publicista a zakladatel distribuční společnosti Film Expanded. Vaše otázky k filmu nebo natáčení na Antarktidě můžete režisérce pokládat prostřednictvím našeho chatu či do komentářů na naší FB stránce DAFilms CZ.

Diskuse sa koná s finanční podporou Audiovizuálneho fondu SR.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít